Melisa Aydın

Melisa Aydın

Melisa Aydın

Korku Filmleri.Net yazarı. 38 yaşında. Küçük yaşlarda başladığı korku sineması hastalığı kronik olarak devam ediyor.

Bilinmeyene ve paranormal olaylara dair araştırmalar yapmak,ailesiyle ve sevdikleriyle zaman geçirmek, korku sineması öncelikli olmak üzere eski ve yeni filmleri izlemek ve en önemlisi “yazmanın özgürleşmek” olduğuna inanması sonucu yazmak öncelikli ilgi alanları.

Yıllar önce kendisine ilk sinema bilgisini ve en sevdiği yönetmen olan Dario Argento’nun filmleri ile tanışma fırsatı veren babasını çok seviyor.

Korkufilmleri.net’in ayrıcalıklı olduğunu düşünüyor ve bundan şöyle bir keyif aldığını anlatıyor: Uzun zaman önce video kaset furyası döneminde evde arkadaşlarla bir araya gelir, korku filmi izler ve yaklaşık 10 kişi filmle ilgili yorumlarda bulunur, tartışırdık. O güzel ortamda önemli olan fikirlerimizi çoğunluğun onaylaması değildi. Önemli olan o heyecanı paylaşmamızdı. Bu bizim bir şeyi anlamamıza yardımcı oldu, korku sinemasında verilmek istenen mesaj kültürel yada sosyolojik bir sorgulamaya yönelik olsun olmasın, hedefi onikiden vuran şeyi tanımlamak zordu, bizi cezbeden bu zor olanın cazibesi idi.

Sitedeki Yazıları ve Film Yorumları:

Bir Cevap Yazın